Trwa Muzyczne Lato! W piątek wystąpi Cleo

19.07.2017

Cleo będzie gwiazdą trzeciego koncertu w ramach Muzycznego Lata. To znakomita wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów.

Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny, takimi jak: Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel My Słowianie, który stał się jednym z największych hitów radiowych. Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad dwieście milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album Bastet, który już na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty. Pierwszy singiel z płyty – Zabiorę Nas – uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2016 roku.

Koncert odbędzie się na terenie Śląskiego Rancho przy ul. Webera 18 w Zabrzu. Początek – godz. 20.00. Wstęp tradycyjnie wolny.