Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Górnik Zabrze-Wisła Kraków

18.07.2017

17 lipca (o północy) ruszyła internetowa sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków dla uczestników programu Trójkolorowi. 24 godziny później uruchomiona została sprzedaż otwarta również dedykowana internautom.

Największe przywileje przeznaczone są dla posiadaczy kart programu Trójkolorowi. Przypomnijmy, że przedłużając kartę programu otrzymujemy przede wszystkim możliwość doładowania na najbliższy mecz za darmo, ale również pierwszeństwo w zakupie biletów (tylko dla posiadacza karty – nie dla krewnych i znajomych) i karnetów, oraz zniżki na zakupy w sklepie kibica. Uwaga: Chcąc skorzystać z prawa bezpłatnego doładowania na mecz, Kibic sam musi przeprowadzić transakcję – wybrać trybunę, sektor.

O północy z poniedziałku na wtorek uruchomiona została internetowa sprzedaż otwarta (adresowana do wszystkich fanów Górnika). Zalety tej formy sprzedaży to przede wszystkim brak konieczności stania w długich kolejkach do kas, ale również możliwość skorzystania z rabatów do partnerów zabrzańskiego Górnika (m.in. firmy Toyota – przy skorzystaniu z usług i przeglądu w stacji diagnostycznej, tzn. mycie samochodu i możliwość bezpłatnych serwisów ), ale również planowany konkurs z cennymi nagrodami.

W poniedziałek ponownie ruszyła też sprzedaż karnetów. Do dyspozycji kibiców przeznaczono dodatkową pulę biletów w sektorze B05 oraz narożnikach Areny Zabrze. Cena karnetów nie ulega zmianie. Niestety niedostępne są już miejsca w sektorze rodzinnym.

Sprzedaż stacjonarna biletów na mecz z Wisłą Kraków ruszy od czwartku – 20 lipca. Dla kibiców zostaną otwarte punkty sprzedaży w kasach, nowym Sklepie Kibica oraz Galerii Zabrze.

Przypominamy, iż posiadacze karnetów mogą skorzystać 4-krotnie z przepisania biletu na inną osobę pod warunkiem tej samej kategorii cenowej i przynależności do odpowiednich pul – tj. karnet normalny na normalny, ulgowy na ulgowy, studencki na studencki. W przypadku biletów sytuacja jest analogiczna.

W porównaniu z meczem z Legią Warszawa pewni możemy być jednej zmiany. Otóż przepisywanie biletu na inną osobą nie będzie już możliwe w dniu meczu, a tylko i wyłącznie wcześniej – maksymalnie w ostatnim dniu przed meczem.

Więcej na: www.gornikzabrze.pl