Zawody wędkarskie dla starszych i młodszych

13.07.2017

Rada Dzielnicy Guido zaprasza do udziału w Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Rady Dzielnicy Guido 2017.

Zawody zaplanowano w dwóch turach:

– 5 sierpnia na stawie Bocianie Gniazdo 734 w Paniówkach
– 2 września na stawie Akwen-Guido przy ul. Makoszowskiej.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z zasadami i regulaminem sportowym Polskiego Związku Wędkarskiego. Odbędą się bez podziału na kategorie senior, kobieta, junior i zostaną podzielone na dwa podsektory. Suma punktów z dwóch tur wyłoni zwycięzców. Zbiórka zawodników w obu turach o godz. 7.00. Zawodnicy muszą posiadać aktualne składki PZW.
Ogłoszenie wyników finałowych, wręczenie nagród i pucharów odbędzie się 2 września podczas Jesiennego Jarmarku na Janku organizowanego przez Radę Dzielnicy Guido.
W zawodach może wystartować 30 wędkarzy – decyduje kolejność zgłoszeń. Lista startowa zostanie opublikowana na stronie Rady Dzielnicy Guido i osiedla Janek. Zapisy w formie sms-a pod nr tel.: 697 225 212.

Rada Dzielnicy Guido organizuje również Spławikowe Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży o Mały Puchar Rady Dzielnicy Guido. Odbędą się one 2 września na stawie Akwen-Guido przy ul. Makoszowskiej. Zbiórka i zapisy zawodników o godz. 7.00. Organizatorzy proszą o zabranie dokumentu mogącego potwierdzić wiek zawodnika.

Młodzi wędkarze wystartują w dwóch kategoriach wiekowych:
– 6-11 lat
– 12-16 lat.
Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i pucharów odbędzie się 2 września podczas Jesiennego Jarmarku na Janku organizowanego przez Radę Dzielnicy Guido. Zapisy w formie sms-a pod nr 697-225-212.