Sklep Kibica Górnika Zabrze już otwarty!

11.07.2017

Na ten moment kibice zabrzańskiego Górnika czekali od dawna – w pasażu Areny Zabrze otwarto dzisiaj nową siedzibę Sklepu Kibica dedykowanego fanom Górnika Zabrze. W oficjalnej części uroczystości otwarcia salonu sprzedaży wzięli udział m.in. przedstawiciele władz miasta na czele z prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik, zarząd Klubu oraz sponsorzy.

Od teraz w nowo otwartym Sklepie Kibica można się już zaopatrywać w klubowe gadżety, pamiątki, odzież sponsora technicznego Klubu – firmy ADIDAS – z kolekcji I-ej drużyny. Co więcej sklep będzie zaopatrzony w maszyny i urządzenia, które pozwolą na personalizację koszulek. To ostatnie udogodnienie zostanie włączone do oferty w przeciągu kilku dni.

Jak prezentuje się z zewnątrz – na to pytanie odpowiada zdjęcie zamieszczone poniżej. A co z wnętrzem? Najlepiej przekonać się o tym osobiście nabywając bilet na mecz z Legią lub odwiedzając nowy Sklep Kibica przy okazji prezentacji drużyny Górnika Zabrze, która odbędzie się już dzisiaj o godz. 17.00.

W ciągu tygodnia sklep będzie czynny w godz. 10.00-18.00. Kibice będą mogli odwiedzać go również w soboty oraz oczywiście w dni meczowe.