Trójkolorowi zapraszają na Arenę Zabrze

25.05.2017

Do końca sezonu zostały już tylko dwie kolejki. W najbliższą niedzielę podopieczni Marcina Brosza rozegrają ostatni w rozgrywkach 2016/17 mecz w roli gospodarza. Na Roosevelta przyjedzie jedenastka Podbeskidzia Bielsko-Biała, by o godz. 12.30 zmierzyć się z Górnikiem Zabrze.

Nie byłoby ostatnich zwycięstw Górnika Zabrze bez współudziału kibiców. Blisko 21000 fanów na wygranym meczu z GKS Katowice, blisko 200 oglądających ostatnią wygraną ze Zniczem zza… ogrodzenia w Pruszkowie. Kibice, którzy są z drużyną na dobre i na złe, pobili w tym sezonie wszystkie rekordy frekwencji na poziomie I ligi. Dlatego nie mamy wątpliwości, że w niedzielne południe ponownie stworzymy niezapomnianą atmosferę, o której Andrzej Iwan po meczu z GieKSą powiedział krótko – Liga Mistrzów! Ten mecz po prostu trzeba zobaczyć, tego dnia trzeba być na Roosevelta.

Bilety na niedzielny mecz można kupić w Sklepie Kibica (czynny w godz. 9.00-16.00), Galerii Zabrze (czynna w godz. 9.00-20.00), on-line www.bilety.arenazabrze.pl oraz w wybranych punktach sieci KOLPORTER (wg standardowych godzin pracy punktów).