Głosuj na siłownię od Nestlé w Zabrzu!

18.05.2017

W Zabrzu wytypowano trzy lokalizacje: przy ul. Heweliusza 1438/52 (os. Kopernika), przy ul. Budowlanej – działka nr 4240/65 (Rokitnica) oraz przy ul. Floriana, działka nr 2618/24, które walczą o głosy internautów w drugiej edycji programu "Nestlé porusza Polskę". Można wygrać plenerową siłownię. Głosowanie trwa do 30 czerwca. Każdego dnia można oddać jeden głos.

Wyłącznie od aktywności internautów zależy, gdzie powstanie szesnaście siłowni plenerowych, które ufunduje firma Nestlé w ramach drugiej edycji programu „Nestlé porusza Polskę”. W każdym województwie będzie jeden taki obiekt. W całym kraju można już głosować na blisko 500 lokalizacji zgłoszonych przez gminy do konkursu.

Jak głosować?
Głosowanie jest bardzo proste. Należy zarejestrować się na stronie www.NestlePorusza.pl. Można także zalogować się za pomocą swojego konta na Facebooku. Aby oddać głos na konkretną miejscowość, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki lokalizacji, wpisując województwo, miejscowość lub kod pocztowy. Dziennie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 30 czerwca br.

Dlaczego warto?
Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można bezpłatnie o dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się dziewięć urządzeń, takich jak:
• surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych;
• orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg;
• wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców;
• drabinka i podciąg nóg – wzmacnia mięśnie ramion oraz mięśnie brzucha;
• rower i jeździec – wzmacnia wydolność serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia.

Glosy na lokalizacje wytypowane w Zabrzu można oddac kilkając w link: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie

Więcej informacji na stronie: www.NestlePorusza.pl