Zabrze przestrzenią rozwoju

Kto w tym roku otrzyma statuetkę "Jak motyl"?

05.05.2017

Zarząd Stowarzyszenia „Nasza szkoła – nasz dom”, działający przy Zespole Szkół Specjalnych nr 40 w Zabrzu, zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznej edycji przyznawania statuetki „Jak motyl” dla osób, instytucji, organizacji wyróżniających się działalnością na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Statuetka „Jak motyl” jest wyrazem uznania dla tych wszystkich, którzy bezinteresownie podejmują działania oraz poświęcają swój czas na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnością. Nagroda ma charakter honorowy i przyznawana jest przez kapitułę, która zbierze się w siedzibie Stowarzyszenia.

Kandydatury można nadsyłać na załączonym formularzu na adres mailowy: naszaszkola.naszdom@op.pl lub drogą pocztową na adres: Stowarzyszenie „ Nasza szkoła-nasz dom”, 41-803 Zabrze, ul. Bytomska 24 do 6 maja br. do godz.15.00 (we wniosku można zgłosić jedną osobę prywatną i/lub jedną organizację, instytucję lub inny podmiot).

Statuetki zostaną wręczone 18 maja, o godz. 10.00, w restauracji „Beskid” w Zabrzu przy ul. Bytomskiej 44 podczas konferencji z cyklu „Niepełnosprawność, a edukacja”, organizowanej pod honorowym patronatem Pierwszej Damy Rzeczypospolitej Agaty Kornhauser-Dudy.