Sukces na XXI Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej

26.04.2017

W XXI Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej, które odbyły się w dniach 20-23 kwietnia br. w Redzie, I miejsce w kategorii  50+ zajął zespół Urzędu Miejskiego w Zabrzu.

Jak podkreśla Jerzy Conradi, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie – to największe mistrzostwa samorządowe w Polsce. Przez dwadzieścia lat w redzkich Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w piłkę siatkową uczestniczyły drużyny z ponad 70 miejscowości z różnych zakątków Polski.

Podczas tegorocznego turnieju o medale walczyło 26 ekip m.in. z Ostrołeki, Częstochowy, Bydgoszczy, Milicza, Płocka, Gdańska, Żywca, Gliwic, Tczewa i Zabrza. Drużyny startowały w trzech kategoriach wiekowych: Open, 45+ oraz 50+. W tej ostatniej bezkonkurencyjny okazał się zespół z Urzędu Miejskiego w Zabrzu, który zajął I miejsce. A to nie jedyny sukces ekipy z naszego miasta – Zbigniew Różański zdobył tytuł Najlepszego Siatkarza 50+ XXI Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych.

Relacja fotograficzna z Mistrzostw, a także szczegółowa informacja o wynikach w poszczególnych kategoriach dostępne są na stronie www.mosir.reda.pl