Konferencja "Pozytywne Zabrze – Dialog tworzy miasto"

28.03.2017

Już w najbliższą sobotę (1 kwietnia) w naszym mieście odbędzie się konferencja "Pozytywne Zabrze – Dialog tworzy miasto". Jej głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Kopalnia Kreatywności, wokół którego skupiła się grupa mieszkańców Zabrza, którzy wspólnie chcą zrobić coś dla miasta.

Konferencja ma na celu zrzeszenie osób, które chcą aktywnie tworzyć i rozwijać inicjatywy społeczne oraz biznesowe w mieście, chcą przenieść plany i inspiracje na konkretne i widoczne działania. Efektem konferencji ma być zbudowanie nowych grup działających na rzecz rozwoju przestrzeni miejskiej.

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby związane z naszym miastem, które chcą zacząć działać. Każdy uczestnik będzie mógł zaproponować własny temat do dyskusji i porozmawiać o tym, co jest dla niego ważne. Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja na stronie www.pozytywnezabrze.pl

Informacje udzielane są także pod numerem telefonu: 513-243-673.