"Kobieta w wielkim mieście" – szkolenie w MOSiR

08.03.2017

Z okazji Dnia Kobiet, w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu, odbywa się szkolenie „Kobieta w wielkim mieście”. Kilkugodzinne warsztaty zorganizowane zostały specjalnie z myślą o paniach, które w tym dniu skorzystać mogą zarówno z rozwojowych warsztatów, jak propozycji, które zapewniono im w ramach tzw. Miasta Kobiet.

Szkolenie „Kobieta w wielkim mieście” składa się z dwóch paneli . Panie biorące udział w pierwszym warsztacie dowiedzą się „Jak nie dać się oszukać, czyli do czego służy słowo?”. W trakcie drugiego panelu szkoleniowego Straż Miejska w Zabrzu przedstawi prezentację „Spokojna kobieta – reagowanie w sytuacjach kryzysowych”.

Nie zabraknie też części artystycznej, w trakcie której podziwiać będzie można pokazy taneczne oraz sztuk walki Aikido. Panie mogą też odwiedzić liczne stoiska, na których przedsiębiorcy z całego naszego regionu wystawili swoje prace, zaprezentowali usługi, zabiegi i inne możliwości realizowania pasje uczestniczek szkolenia „Kobieta w wielkim mieście”.