Przedsiębiorcą być – szkolenie w AIP UŚ

10.02.2017

Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości i AIP zapraszają do udziału w spotkaniu „Przedsiębiorcą być!”, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów do prowadzenia biznesu.

Spotkanie przy współpracy z AIP Katowice odbędzie się 17 lutego o godz. 16.00 w AIP przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach ul. Bankowa 14, sala nr 417. Wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa!”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości.

Podczas warsztatów Wolontariusze Fundacji prowadząc kilkugodzinne spotkanie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki, a także na rodzaj prowadzonej księgowości.Opowiedzą także czym są środki trwałe w firmie oraz udzielą informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.
Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć. A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się, czy prowadzona przez nas działalność ma szasnę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Juśkiewicz – trener biznesu, współpracujący z przedsiębiorcami (doradztwo w zakresie księgowości, podatków oraz zakładania firmy).

Zapisy na wydarzenie:
https://przedsiebiorcabyc.evenea.pl/