Kto tym razem otrzyma "KROPLĘ TĘCZY"?

03.02.2017

Świetlice Środowiskowe MOPR w Zabrzu zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznym plebiscycie „KROPLA TĘCZY”. Odznaczenie przyznawane jest osobom, instytucjom i organizacjom, które wyróżniły się w charytatywnej pracy na rzecz zabrzańskich dzieci.

Zgłoszenia, które można składać do 10 lutego br. na adres Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Zabrzu, powinny zawierać dane personalne kandydata, jego zgodę na zgłoszenie oraz informacje o jego pracy na rzecz dzieci. Jedna organizacja, instytucja lub osoba może zgłosić maksymalnie dwie kandydatury. Wybrani przez Państwa kandydaci nie mogą czerpać żadnych korzyści materialnych z pomagania dzieciom.

Odznaczenia zostaną przyznane już po raz 21. Tegoroczna gala odbędzie się 22 marca br. w MOK „GUIDO” o godz. 13.30.
Regulamin przyznawania „KROPLI TĘCZY” jest dostępny w Biurze Rady Miejskiej w Zabrzu oraz w Kancelarii Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Zabrzu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 609 601 036.

Prosimy o nadsyłanie kandydatur do 10 lutego br. na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. 3 Maja 16, 41-800 Zabrze lub na adres: swietlice@mopr.zabrze.pl