IX Konkurs Fotograficzny "Kreatywne Zabrze – Industrialnie"

31.01.2017

"Industrialnie" – to hasło, które towarzyszy tegorocznej, dziewiątej już edycji popularnego, zabrzańskiego konkursu fotograficznego. Organizatorzy liczą na pomysł i kreatywność uczestników w ukazywaniu nieco innego, niezwykłego oblicza Zabrza. Czekają na ciekawe fotografie ukazujące magiczne chwile zatrzymane w kadrze. Konkurs skierowany jest do młodzieży i dorosłych mieszkańców Zabrza i miast ościennych, którzy poprzez fotografowanie miasta odkrywają zarówno jego ukryte oblicze, jak również swój artystyczny potencjał.

Uczestnicy konkursu oceniani będą w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat i powyżej 18 lat. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Efekty ich artystycznych dokonań będzie można podziwiać na wystawie prac, która zorganizowana zostanie w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej www.mok.art.pl
Patronat honorowy nad konkursem objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu. Współorganizacja: Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.

1.02 – 15.05.2017 r. – termin składania prac
14.06.2017 r. – uroczysty finał połączony z wernisażem zdjęć