Cenrum Organizacji Pozarządowych po remoncie

18.01.2017

Odmalowane pomieszczenia, wycyklinowana podłoga w sali konferencyjnej, nowe wykładziny w holu i pomieszczeniach biurowych, nowe toalety i lampy – to tylko część zmian, jakie zaszły w ciągu ostatnich kilku miesięcy w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych mieszczącej się przy ul. Brodzińskiego 4 w Zabrzu.

17 stycznia nastąpiło oficjalne podsumowanie szeroko zakrojonego remontu obiektu. Uczestniczyli w nim przedstawiciele zabrzańskiego samorządu na czele z zastępcą prezydenta Zabrza Katarzyną Dzióbą, zabrzańskich organizacji pozarządowych.
W trakcie modernizacji, która rozpoczęła się w czasie ubiegłorocznych wakacji letnich, odmalowano wszystkie pomieszczenia COP-u, wycyklinowano podłogę w sali konferencyjnej, całkowicie wyremontowano toalety, wymieniono wykładzinę w holu i pomieszczeniach biurowych, zainstalowano nowe lampy i zmodernizowano istniejące oświetlenie, przeprowadzono też szereg drobniejszych prac.

Całkowity koszt remontu wyniósł niespełna 28 tysięcy złotych, z czego 17,5 tys. zł pochodziło z budżetu miasta Zabrze. Pozostała kwota to wkład organizacji pozarządowych i pracowników COP.