IV Giełda Staroci na Arenie Zabrze

06.12.2016

Giełda Staroci na Arenie Zabrze to cykliczne, comiesięczne wydarzenie kierowane do kolekcjonerów, pasjonatów, hobbystów i osób, które lubią „ładne rzeczy z historią”. IV edycję giełdy zaplanowano na 17 grudnia, czyli w ostatnią przedświąteczną sobotę. Będzie to doskonała okazja do znalezienia niepowtarzalnych, świątecznych prezentów pod choinkę.

Poprzednia, listopadowa edycja Giełdy Staroci zgromadziła rekordową ilość wystawców i kolekcjonerów, w sumie ustawiono blisko 80 stoisk z różnościami. Zagościły na nich m.in.: porcelana, sztućce, biżuteria, zegary, monety, lampy, meble, płyty, gramofony. Nie zabrakło również czegoś dla ciała – jednym z najliczniej obleganych stoisk było stoisko z wyborem miodów. Tym razem będzie podobnie.

Niewątpliwym atutem zabrzańskiej giełdy jest fakt, że odbywa się ona pod dachem w doskonale oświetlonej przestrzeni parkingu podziemnego. Na przebieg imprezy nie mają więc wpływu warunki atmosferyczne.

Wstęp dla wszystkich odwiedzających jest bezpłatny. Lokalizacja w parkingu podziemnym Areny Zabrze, wejście od strony ul. Olimpijskiej. Giełda Staroci funkcjonuje w godz. 6.00-15.00.