Idą Święta – Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy

02.12.2016

W tym roku nasz Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy IDĄ ŚWIĘTA odbywa się w dniach 2 grudnia – 22 grudnia 2016.

Cieszymy się, że ubiegłoroczny Jarmark był tak chętnie odwiedzany, a opinie zebrane przez nas są tak ciepłe i pozytywne. Staramy się, aby w tym roku nasz Jarmark był wydarzeniem jeszcze bardziej barwnym i atrakcyjnym, a jednocześnie kompletując grono wystawców staramy się kierować opiniami ubiegłorocznych gości Jarmarku.
Tradycyjnie więc w czasie tegorocznego Jarmarku nie zabraknie ulubionych przez Zabrzan specjałów świątecznych – oscypków z żurawiną, regionalnych polskich wędlin, pieczyw i ciast, grzanego wina czekolady na gorąco, herbaty po góralsku, czekoladowych pierników, oraz świątecznych niespodzianek i atrakcji. Postaramy się, aby każdy mieszkaniec naszego miasta podczas wizyty w naszym jarmarkowym miasteczku znalazł w tym roku coś atrakcyjnego dla siebie i swoich bliskich.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Zabrza i gości z innych miast o czynny udział w naszym Jarmarku – bądźcie z nami – poczujmy razem magię Świąt!