Fundusze unijne dla firm – konferencja ŚCP

29.11.2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn. „FUNDUSZE UNIJNE DLA FIRM”, która odbędzie się w środę, 7 grudnia 2016 r. w Hotelu ANGELO w Katowicach. Konferencję organizuje Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.

W ramach konferencji odbędą się WYKŁADY z zakresu badań nad przedsiębiorczością, współpracy nauki i biznesu, a także oferty Programu Regionalnego dla firm.

Uczestnicy mogą również wziąć udział w jednym z WARSZTATÓW dotyczących inwestycji innowacyjnych w sektorze MŚP czy pozyskiwania środków z Programów Ramowych oraz Instrumentów Finansowych UE.
Ważną część konferencji stanowi STREFA ROZMÓW, w ramach której zapraszamy do rozmów bezpośrednich z przedstawicielami instytucji przyznających wsparcie, pracownikami centrów innowacji uczelni wyższych. W czasie konsultacji prowadzonych na stanowiskach informacyjnych będzie można zapoznać się z ofertą terenów inwestycyjnych w województwie, zasadami współpracy z partnerami zagranicznymi, a także uzyskać kwalifikowany podpis elektroniczny.
 

Udział w konferencji i towarzyszących jej warsztatach jest bezpłatny.
Rejestracja uczestników konferencji oraz warsztatów prowadzona jest na: http://www.scp-slask.pl/register.
 

Szczegółowe informacje, w tym harmonogram konferencji dostępny jest na: http://scp-slask.pl/czytaj/konf_fundusze_unijne_dla_firm .
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
Adriana Witkowska – Konieczny: adriana.witkowska@scp-slask.pl
Krzysztof Winter: krzysztof.winter@scp-slask.pl
Jarosław Ziewiec: jaroslaw.ziewiec@scp-slask.pl
Tel.: 32 743 91 71, 32 743 91 77, Wydział Informacji i Promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.