Startup Mixer w Katowicach

24.11.2016

Inkubatory.pl serdecznie zapraszają wszystkich przedsiębiorców, osoby zainteresowane założeniem swojej firmy i innych chętnych, którzy chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe na Startup Mixer! Wydarzenie odbędzie się już 2 grudnia (piątek) w Strefie Centralnej (Plac Sejmu Śląskiego 2) w Katowicach! Startup Mixerrozpocznie się punktualnie o 19:00. 
 

Spotkanie rozpocznie się wystąpieniem eksperta – Przemysława Grzywy opowie How to make things happenend, czyli
• jak skuteczne wyznaczyć sobie cel, a później go zrealizować,
• na czym polega planowanie, jakie czynniki warunkują sukces,
• jak nauczyć się dokonywania wyborów,
• czym charakteryzuje się dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
• jakie działania powinien podejmować przedsiębiorca.

Oprócz tego swoją działalność zaprezentują StartUpy działające w AIP Śląsk Jigsaw Rooms (mobilne i stacjonarne pokoje zagadek), ProjektFlow (rozwój osobisty i szkolenia) oraz Ascraft (StartUp zajmujący się upiększaniem szarej rzeczywistości przy pomocy papieru).
Dowiemy się też, jakie pakiety ubezpieczeniowe dostępne są dla przedsiębiorców prowadzących swój biznes w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, a tę tajemną wiedzę otrzymamy dzięki uprzejmości firmy Aviva (https://4startups.aviva.pl/).
 

Co trzeba wziąć ze sobą na Mixer? Niezbędnik uczestnika spotkania składa się z dużej ilości wizytówek, trzech saszetek poczucia humoru, chłonnego i otwartego umysłu.

P.S: Swoje przybycie prosimy zaanonsować na http://mixerstartup.evenea.pl