Zabrze na swoim – gra miejska z okazji finału Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

14.11.2016

14 listopada ryszyła IX edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości włączyło się aktywnie w tę akcję organizując spotkania mentoringowe, warsztaty, prelekcje i wiele innych wydarzeń skierowanych do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wydarzenia w ramach ŚTP rozpoczęły się w naszym mieście o godz. 12.00 w formie Biznes Mixera, a zakończą Grą Miejską, która odbędzie się 19 listopada.

Uczestnicy Gry Miejskiej będą znajdowali różne punkty i wykonywali zadania przemieszczając się po mieście zarówno pieszo, jak i na rowerze, komunikacją miejską czy autem. Chodzi o to, by zadania wykonać jak najdokładniej i jak najszybciej. Tematyka – jak zapowiadaja organizatorzy – będzie okołobiznesowo – historyczna. Dla najlepszych zespołów przewidziano nagrody, m.in. vocuhery do Media Markt (I miejsce – 500 zł, II – 400 zł, III – 3 00 zł).
Gra Miejska rozpocznie się w Zabrzu 19 listopada o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00. Start – w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. Wolności 274).
W grze może wziąć udział praktycznie każdy – rodziny, grupy znajomych, pary a nawet przypadkowi przechodnie. Zapisy na: www.gra-zabrze.evenea.pl

Więcej informacji o grze:
https://evenea.pl/imprezy/imprezy/zabrze/zabrzanskie-precjoza-gra-miejska-z-okazji-finalu-swiatowegp-tygodnia-przedsiebiorczosci-138947/ 
 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz