Zabrze przestrzenią rozwoju

Festiwal Innowacji i Technologii już 17 listopada

03.11.2016

W dniach 17- 18 listopada 2016 r. w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice" będzie miał miejsce FESTIWAL INNOWACJI i TECHNOLOGII.
 

Wydarzenie obejmuje:
• IV Międzynarodowe Forum Innowacji, poruszane tematy: finansowania innowacji, komercjalizacji wyników badań, IT/ICT w branży medycznej, samochodowej, lotniczej oraz gier wideo.
• Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii skierowane do przedsiębiorstw działających w szeroko rozumianym sektorze ICT. W ramach targów odbędą się także spotkania matchmakingowe oraz warsztaty dla wystawców.
WSTĘP WOLNY!
 

Festiwal poprzez swoją formułę wspiera i promuje nowe podejście do prowadzenia firmy, nowe metody edukacji, świeże, odmienne spojrzenie na kwestie biznesowe czy społeczne – ogólnie kieruje swoją ofertę zarówno do twórców, jak i odbiorców szeroko pojętych działań innowacyjnych. Warsztaty, kilkanaście sesji panelowych, spotkania biznesowe, prezentacje wystawców oraz targi IT będą miały charakter otwarty w miejscu gdzie pamięta się o przeszłości, a obecnie realizuje się innowacyjne przedsięwzięcia, bo przyszłość jest tu…
 

Rejestracja -> http://fi-it.pl/ , http://mfigliwice.pl/pl/witamy/