Zabrze przestrzenią rozwoju

Wkrótce w Zabrzu Wielki Test Języka Angielskiego 2016

29.09.2016

20 listopada 2016 roku w wielu miastach Polski, jak również w Zabrzu, odbędzie się czwarta edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego. Powstał on we współpracy ETS Global – międzynarodowym wydziałem ETS (Educational Testing Service), największej niezależnej, amerykańskiej organizacji na świecie, zajmującej się testowaniem i badaniami edukacyjnymi w obszarze języków obcych oraz we współpracy z twórcami nowoczesnej metody nauczania języka angielskiego dla dzieci Teddy Eddy, która już jest stosowana w 150 lokalizacjach w całej Polsce.

Szkoła językowa Angmen-Firma Edukacyjna jako akredytowane centrum egzaminacyjne ETS Global, pod patronatem Międzynarodowej Szkoły Podstawowej w Zabrzu, postanowiła dołączyć do akcji testowania Polaków jako organizator lokalny – chcąc promować naukę języków obcych, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji z języka angielskiego oraz pochwalić się, że Zabrze zna angielski.

Przedsięwzięcie zostało lokalnie objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zabrze, Panią Małgorzatę Mańkę-Szulik.
 

Wielki Test Języka Angielskiego jest dużym wydarzeniem kulturalno-edukacyjnym, nagłośnionym medialnie, w którym wezmą udział mieszkańcy w różnym wieku (trzy przedziały wiekowe- dzieci, młodzież i dorośli). Podczas trzech poprzednich edycji zostało już przetestowanych ponad 18,5 tys. Polaków w 102 miastach a celem na obecny rok jest kolejne 10 tyś.
Gdzie i kiedy ? 20 listopada 2016 roku, godzina 11:00 w obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego – Kopalnia Guido oraz Łaźnia Łańcuszkowa będzie miała zaszczyt zaprosić mieszkańców na napisanie testu sprawdzającego poziom kompetencji językowych. Na najlepszych uczestników testu czekają atrakcyjne nagrody min. e-kursy, materiały edukacyjne, wejściówki do hali sportowej, sali zabaw, organizacja atrakcyjnych form urodzin czy romantyczna kolacja we dwoje a przede wszystkim możliwość wygrania pełnych wersji testów i zdobycie darmowego certyfikatu. Po kilku-kilkunastu dniach wszyscy uczestnicy wydarzenia w Polsce otrzymują wyniki, określające ich poziom na skali CEFR.

Szczegóły oraz zapisy na bezpłatny test z języka angielskiego na stronie www.zabrze.znaangielski.pl oraz www.angmen.com.pl
Udowodnijmy wspólnie że Zabrze zna angielski !!!