Górnik Zabrze zagra z Drutex-Bytovią i Wigrami

16.09.2016

Trwa piłkarski maraton z udziałem Górnika Zabrze. Już w sobotę, 17 września o godz. 18.00 nasz zespół zmierzy się na Arenie Zabrze z Drutex-Bytovią Bytów. We wtorek, 20 września czekają nas emocje związane z meczem Pucharu Polski, w którym zabrzanie będą podejmowali Wigry Suwałki. Bilety na wymienione spotkania można już kupować w Sklepie Kibica, Galerii Zabrze, punktach Kolportera oraz w kasie niebieskiej, mieszczącej się na promenadzie stadionu od ulicy Damrota. Uwaga! W każdej z otwartych kas, można nabywać bilety na dowolnie wybrany sektor.

Dzisiaj, 16 września, kasa będzie czynna w godzinach: 12.00 – 19.00. W sobotę, już w dniu meczowym kasa zostanie uruchomiona od godziny 10.00. O tej samej porze zostanie otwarta w niedzielę, 18 września i będzie czynna do godziny 18.00.

W poniedziałek, 19 września, sprzedaż biletów w kasie niebieskiej rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 19.00. We wtorek, w dniu meczu z Wigrami, kasa będzie czynna od godziny 10.00.

Wszystkim kibicom przypominamy o korzyściach płynących z karty "Trójkolorowych". Dzięki niej możecie nabywać bilety na mecze Górnika po niższych, atrakcyjnych cenach. Dla przykładu – posiadając kartę, wejściówkę na pucharowy pojedynek z Wigrami kupicie już za 10 złotych.

Karta uprawnia także do zniżek na klubowe gadżety.