Piknik w Rytmie Firmy po raz czwarty

06.09.2016

W piątek 2 września, na terenie Kąpieliska Leśnego Maciejów, odbył się Piknik w Rytmie Firmy 2016 – coroczna impreza plenerowa mająca na celu integrację środowiska przedsiębiorców z mieszkańcami Zabrza. Tegoroczny Piknik odbył się pod hasłem „Biznes i relaks”.

Dla blisko pięćdziesięciu wystawców była to okazja do wymiany doświadczeń, nawiązywania współpracy oraz promowania swoich produktów. W programie imprezy znalazły się m.in.: pokazy, promocje, degustacje, pokazy, atrakcje dla dzieci, konkursy, koncerty.
Dziękujemy wszystkim organizatorom wydarzenia – w tym roku był to tradycyjnie Urząd Miejski w Zabrzu przy zaangażowaniu Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu.

Partnerami organizacyjnymi byli w tym roku:
Zubit Zabrze Sp. Z o.o.
Toyota Ja-Now-An
Żabka Polska
Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
oraz KZK GOP
Dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy zaprezentowali się na imprezie – http://www.um.zabrze.pl/biznes/piknik-dla-przedsiebiorcow/wystawcy
Gorące podziękowania za uświetnienie Pikniku kierujemy do:
– „ Majowej Szkoły Tańca” za pokaz tango, pokaz tańca brzucha,
– Klubu Fit&Fight a w szczególności instruktorom Annie Franckiewicz, Ewelina Zielińskiej, Sylwii Sobota oraz obecnej na Pikniku młodzieży z Klubu za mocny przekaz energetyczny dla uczestników Pikniku.
– właścicieli Firmy Active-Dar za pokaz judo
– Klubowi Fit & Healthy Studio za pokaz na trampolinach Jumping Frog
– Arkowi Dziadowicz z Aktywnego Zabrza za Zumbę
– Studiu Tańca Eska za taneczne atrakcje dla dzieci.
– członkom zespołu STONAGE FULL OF SUN oraz Panu Wenancjuszowi Ochman dyrektorowi Prywatnej Szkoły Muzycznej Veno’s Studio za przekaz muzyczny.
– Firmom Spa Sport i Relaks za bezpłatne masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała dla wszystkich chętnych uczestników.
– Ośrodka jeździeckiego Per Passione za pokaz damski w siodle
– Kwiaciarni Krokus za oprawę florystyczną.
– Państwowej Szkole Muzycznej im. St. Moniuszki w Zabrzu za koncert.
– wszystkich wystawców za ufundowane nagrody oraz umilenie czasu najmłodszym na stoiskach.
Dziękujemy wszystkim gościom reprezentującym instytucje miejskie i mieszkańcom Zabrza, za obecność na Pikniku i czynny udział w jego przebiegu.

Już teraz serdecznie zapraszamy na następną, przyszłoroczną – piątą już edycję Pikniku w Rytmie Firmy.

Poniżej fotorelacja z naszej imprezy: