Piknik w Rytmie Firmy

19.08.2016

O godzinie 13:00 rozpoczął się Piknik w Rytmie Firmy. Przedsięwzięcie skierowane jest do przedsiębiorców oraz mieszkańców Zabrza. Atrakcje na Kąpielisku Leśnym w Maciejowie zaplanowano do godz. 19.00.

 

Tradycyjnie już zabrzańskie firmy i instytucje zaprezentowały swoją ofertę i zapraszają uczestników do degustacji. Piknik jest okazją do integracji przedsiębiorców, nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji lokalnych produktów. W programie Pikniku jest m.in. loteria z cennymi nagrodami, prezentacja klubów fitness, pokazy konne oraz atrakcje dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali bezpłatny transport dla uczestników. Według rozkładu jazdy kursować będzie linia 250 i 659.

Podczas Pikniku w Rytmie Firmy zainaugurowany został Zabrzański Festiwal Restauracji. Do 9 września za 15 zł można spróbować dania festiwalowego w 17 restauracjach w mieście. Wkrótce zostaną podane szczegółowe informacje. 
 
Piknik organizują Urząd Miejski w Zabrzu, Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowy Urząd Pracy. Partnerami są firmy: ZUBIT Sp. z o.o oraz Toyota JA-NOW-AN.

Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcia z Pikniku.

W załączeniu plakat tegorocznego Pikniku.