Import, eksport – portal dla przedsiębiorców

10.08.2016

Zapraszamy firmy do odwiedzania strony internetowej https://denmark.trade.gov.pl/pl oraz do rejestracji na PORTALU PROMOCJI EKSPORTU (www.trade.gov.pl). Portal jest specjalistycznym narzędziem do poszukiwania kontaktów w systemie business-to-business. Dzięki rejestracji na Portalu firmy mają możliwość przeglądania zapytań ofertowych i przetargów przesyłanych przez Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji z całego świata.

Dodatkowo Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kopenhadze uruchomił bazę danych polskich firm zainteresowanych rynkiem duńskim. Informacje z bazy są na bieżąco przekazywane duńskim firmom zainteresowanym importem polskich towarów i usług. Aby dokonać bezpłatnej rejestracji w bazie wystarczy w j. angielskim wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie https://denmark.trade.gov.pl/pl/biuletyn-wphi/154843,rejestracja-w-bazie-polskich-firm.html i po wypełnieniu odesłać go na adres e-mailowy cph@trade.gov.pl
Dzięki rejestracji firmy w bazie przedsiębiorcy będą mieć pewność, iż w przypadku pojawienia się zapytania odpowiadającego profilowi działalności, zostaną o tym poinformowani w pierwszej kolejności. Zainteresowana firma duńska natomiast otrzyma dane kontaktowe przedsiębiorcy. Ponadto firmy zarejestrowane w bazie będą otrzymywać drogą elektroniczną biuletyny informacyjne wraz z aktualnymi zapytaniami od firm duńskich.