Zabrze przestrzenią rozwoju

Wielka rodzina "Trójkolorowych"

27.07.2016

Prezentacja Górnika Zabrze, która odbyła się 26 lipca na Arenie Zabrze, zgromadziła liczną publiczność. Od tego sezonu klub zaprasza wszystkich fanów do udziału w programie „Trójkolorowi”, który oferuje liczne zniżki i bonifikaty.

 
W rodzinnej atmosferze kibice „Trójkolorowych” zobaczyli mecz drużyn młodzieżowych i posłuchali Orkiestry Dętej Makoszowy pod dyrekcją Henryka Mandrysza. Najmłodsi korzystali z darmowych atrakcji. Kulminacyjnym momentem była prezentacja sztabu szkoleniowego z trenerem Marcinem Broszem oraz zespołu. Piłkarze poszczególnych formacji prezentowali się na murawie eskortowani przez wychowanków Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Zaprezentowano także koszulki na nowy sezon. Jedną z nich Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza przekazała Waldemarowi Matysikowi, legendarnemu piłkarzowi Górnika Zabrze, który z tym klubem trzykrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski. Natomiast z reprezentacją kraju zdobył III miejsce na Mistrzostwach Świata w 1982 roku. Drugą koszulkę otrzymał przedstawiciel Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabrze. Po prezentacji fani „Trójkolorowych” mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami, otrzymać autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Górnik Zabrze zaprasza swoich kibiców do udziału w nowym programie pn. „Trójkolorowi”. Specjalnie z myślą o fanach Górnika przygotowany został projekt, dzięki któremu będą mogli czerpać szereg korzyści poprzez wspierać swój klub. Kibice otrzymają szeroką ofertę rabatową uwzględniającą produkty typowo klubowe (bilety, gadżety), jak i możliwość uzyskiwania rabatów w punktach partnerskich. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie programu "Trójkolorowi"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
    

 

 

  

 

   

zdjęcia: Dariusz Hermiesz/www.gornikzabrze.pl