Kino letnie na Targowisku Miejskim Pod Ratuszem

25.07.2016

Miło nam poinformować, iż Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp zoo jako zarządca Targowiska Miejskiego Pod Ratuszem przy ul. św. A. Boboli udostępnia teren Targowiska w celu zorganizowania przez Stowarzyszenie Otwarte Miasto wydarzenia pn. „Zabrze w kinie, kino w Zabrzu”, w ramach którego zaplanowano projekcje następujących filmów:
• w dniu 29.07.2016 „Autobus odjeżdża 6.20” fabuła rozgrywa się na Górnym Śląsku, jej tłem są śląskie miasta w tym Zabrze wraz z ich obiektami przemysłowymi w latach 50tych
• w dniu 26.08.2016 „Gwiazdy muszą płonąć” – fabuła dwuczęściowego filmu rozgrywa się w zabrzańskiej kopalni a jedną z „ról” gra Główna Kluczowa Sztolni Dziedziczna
• w dniu 09.09.2016 „Kolejność uczuć” – akcja rozgrywa się w Zabrzańskich plenerach początku lat 90 tych;

Pokazy filmów rozpoczną się o godz. 18:00.

W dniu 29.07.2016 na terenie Targowiska zagości również Food Truck z amerykańskim grillem.

Pragniemy zachęcić Państwa do odwiedzenia Targowiska Pod Ratuszem w tym czasie.

Korzystając z okazji pragniemy podkreślić, iż zmodernizowane w ubiegłym roku Targowisko Pod Ratuszem jest dobrym miejscem do robienia zakupów, gdyż oferuje szeroki asortyment spożywczy i przemysłowy, który można nabyć u lokalnych Kupców. Targowisko jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 17:00 , a w soboty 8:00 do 14:00.

Serdecznie zapraszamy !