Karta Młodego Przedsiębiorcy – program dla młodych zabrzańskich przedsiębiorców

14.07.2016

Program jest opracowany i realizowany przez Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości – celem programu jest wsparcie młodych przedsiębiorców budujących swoje firmy na terenie Zabrza.

Adresatem programu są osoby fizyczne do 35 roku życia prowadzące działalność gospodarczą w Zabrzu, posiadające wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).
Program oferuje młodym przedsiębiorcom ulgi i udogodnienia oferowane przez lokalne firmy i instytucje.
Aby otrzymać kartę uczestnika programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny
w Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości oraz na stronie – http://www.um.zabrze.pl/biznes/karta-mlodego-przedsiebiorcy
Młody przedsiębiorca zapoznaje się z katalogiem partnerów programu – wybiera firmę,
a dokonując transakcji okazuje swoją Kartę Młodego Przedsiębiorcy i korzysta ze zniżek.
 

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz wspomóc młodych przedsiębiorców w Twoim mieście – zostań partnerem programu Karta Młodego Przedsiębiorcy! Zaproponuj młodym przedsiębiorcom ulgę na Twoje usługi lub produkty – Twoja propozycja zostanie umieszczona w katalogu partnerów programu. Zyskasz certyfikat partnera programu i nowych klientów. Pamiętaj, że Twój udział w programie jest bardzo ważny – każde wsparcie dla młodego przedsiębiorcy jest dla niego bardzo cenne!

Katalog partnerów programu, wzór certyfikatu znajdują się w załącznikach na stronie -> http://www.um.zabrze.pl/biznes/karta-mlodego-przedsiebiorcy