Zostań członkiem nowego programu lojalnościowego "Trójkolorowi"

13.07.2016

Dołącz do Drużyny Śląskich Miast i zostań członkiem nowego programu lojalnościowego Górnika Zabrze pn. "Trójkolorowi". Rozpoczęła się internetowa sprzedaż kart. Wkrótce ruszy także sprzedaż stacjonarna.

 

Specjalnie z myślą o kibicach Górnik Zabrze przygotował projekt, dzięki któremu będą mogli czerpać szereg korzyści poprzez wspieranie klubu. Trójkolorowi to program integrujący i zrzeszający kibiców Górnika Zabrze z przedsiębiorcami i firmami wspierającymi klub, w którym obie strony czerpią korzyści z przystąpienia do projektu.Przystąpienie do programu to koszt 50 złotych w skali całego sezonu. W zamian kibice otrzymują szeroką ofertę rabatową uwzględniającą produkty typowo klubowe (bilety, gadżety), jak i możliwość uzyskiwania rabatów w punktach partnerskich. Regulamin Programu Trójkolorowi dostępny jest na stronie www.gornikzabrze.pl

Korzyści dla Kibiców
1. Tańsze bilety na mecze Górnika – sprawdź na poniższej grafice ile możesz zaoszczędzić na biletach
2. Pierwszeństwo w wyborze miejsc na Arenie Zabrze
3. Rabat 10% na gadżety Górnika w stadionowym Sklepie Kibica oraz w Galerii Zabrze
4. Rabaty w punktach partnerskich

Jak dołączyć do Programu?
Kartę Trójkolorowych można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.arenazabrze.pl. Stacjonarnie karta Trójkolorowych będzie do kupienia wkrótce w Sklepie Kibica na stadionie (pn-pt od 9:00 do 17:00) oraz w punktach kasowych na promenadzie, od ul. Damrota (w dniach i godzinach ich otwarcia). Szczegółowy harmonogram sprzedaży podamy w najbliższych dniach.

Korzyści dla biznesu
1.Promocję Partnerów Programu
2. Zwiększenie możliwości sprzedażowych
3. Integrację wokół 14-krotnego Mistrza Polski
4. Pakiet świadczeń obejmujących m.in. branding punktów partnerskich