Przy ul. Trocera powstaną nowe mieszkania

13.07.2016

Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zabrzu rozpoczął realizację inwestycji związanej w budową nowych mieszkań. Przy ul. Trocera powstanie nowoczesne i przytulne osiedle.

 

Składać się będzie ono z sześciu czterokondygnacyjnych budynków, w których znajdą się 72 mieszkania zaplanowane tak, aby spełniać wszelkie potrzeby przyszłych najemców. W ofercie będą zarówno kawalerki, jak również mieszkania dwu i trzypokojowe. Do wyboru są mieszkania o pow. od 33m2 do 67m2. Kameralna lokalizacja, nowoczesne budownictwo, szeroki wachlarz dostępnych mieszkań, duży parking i bliskość centrum miasta to tylko niektóre atuty Osiedla Trocera. Oferta zamieszkania na Osiedlu wydaje się być bardzo atrakcyjna dla rodzin z dziećmi: zaplanowano tu plac zabaw, ławeczki wśród zieleni, a samo usytuowanie Osiedla Trocera gwarantuje bliskość szkół i przedszkoli.
Już dziś każdy zainteresowany najemca może złożyć wniosek o najem lokalu mieszkalnego w sekretariacie Spółki. Należy spełnić tylko dwa warunki: nie posiadać tytułu prawnego do mieszkania na terenie gminy Zabrze oraz wykazać dochód pozwalający na utrzymanie mieszkania. Następnym krokiem jest wybór, spośród 72 dostępnych mieszkań, najbardziej odpowiadającego potrzebom lokalu i złożenie wniosku do dnia 30 sierpnia 2016 r.
Wnioski dostępne są w siedzibie Spółki (pok. 211) oraz na stronie internetowej: www.osiedletrocera.pl. Jedyne koszty, z jakimi musi się liczyć przyszły najemca to deklarowana samodzielnie zwrotna i rewaloryzowana partycypacja w kosztach budowy (do 25% wartości odtworzeniowej) oraz wpłata zwrotnej i rewaloryzowanej kaucji, stanowiącej 12-krotność miesięcznego czynszu. Zostaje już tylko dopełnienie formalności w postaci podpisania umowy partycypacji i umowy najmu, wpłaty deklarowanej partycypacji i kaucji. Teraz już można wprowadzać się do wymarzonego „M” i wygodnie, nowocześnie mieszkać przez długie lata. 
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.osiedletrocera.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje i dokumenty, niezbędnie do stania się wkrótce szczęśliwym mieszkańcem nowoczesnego Osiedla Trocera w Zabrzu.