I Wakacyjny Konkurs "Pochwal się wynikiem"

04.07.2016

Stowarzyszenie KONTAKT Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Zabrzu zaprasza wszystkich Honorowych Dawców Energii Fortum do pierwszego wakacyjnego konkursu pn. „Pochwal się wynikiem”.

Zasady konkursu są proste: trwa od 23 czerwca do 6 lipca br. (do północy); wystarczy skorzystać z aplikacji HDEF Fortum http://honorowydawcaenergii.fortum.pl/ uprawiając wybraną dyscyplinę sportu (bieganie, jazda rowerem, nordic walking ) i zrobić zrzut ekranu z rekordowego dnia, gdy przebyliśmy największy odcinek; do dnia zakończenia konkursu należy wysłać zrzut ekranu na specjalnie założony adres mailowy: hdef.konkurs@gmail.com podając swoje imię i nazwisko oraz dyscyplinę sportu w tytule maila.
Ze względu na to, iż każdy z nas może „się poprawić”, swój zrzut ekranu można wysłać do trzech razy w trakcie trwania konkursu.
Wszystkie wyniki zostaną porównane i sprawdzone, a zwycięzcy otrzymają jedyne i niepowtarzalne obrazy widoczne na zdjęciach w wydarzeniu na stronie www.facebook.pl/kontakt.zabrze.
Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailowo, a ich wyniki będą opublikowane na stronie: www.facebook.pl/kontakt.zabrze

Stowarzyszenie KONTAKT zachęca nas do wzięcia udziału w I Wakacyjnym Konkursie "Pochwal się wynikiem", a przy okazji zapowiada, że już w sierpniu odbędzie się kolejny konkurs – tym razem fotograficzny. W związku z tym warto już dzisiaj zacząć kompletowanie zdjęć związanych z aktywnością fizyczną w trakcie wakacji.
Zwycięzcy zostaną nagrodzeni 10 września br., podczas pikniku integracyjnego osób niepełnosprawnych z mieszkańcami Zabrza i okolic, którego organizatorem będzie Stowarzyszenie KONTAKT