Polska-Niemcy w Plenerowym Sport Pubie Areny Zabrze

16.06.2016

Dziś o 21.00 reprezentacja Polski prowadzona przez Adama Nawałkę, byłego trenera Górnika Zabrze zmierzy się z drużyną Niemiec w ramach trwającego Euro we Francji. Zachęcamy wszystkich miłośników piłki nożnej do kibicowania Biało-Czerwonym w Plenerowym Sport Pubie na Arenie Zabrze.

Wspierajmy Biało-Czerwonych w szczególności piłkarzy związanych z Górnikiem Zabrze i Gwarkiem Zabrze: Arkadiusza Milika, Łukasza Piszczka, Michała Pazdana oraz Krzysztofa Mączyńskiego.

Plenerowy Sport Pub zlokalizowany jest na promenadzie zewnętrznej oraz wewnętrznej. Na zewnątrz ustawiona została gastronomia, z kolei wewnątrz można oglądać mecze. Organizowanych jest wiele atrakcji, między innymi: codzienne konkursy internetowe z wiedzy o piłce nożnej. Pierwsi trzej internauci otrzymają rezerwację miejsca na promenadzie wewnętrznej. Nagrody rzeczowe przygotowane przez organizatora i partnerów wręczane są przed meczem o 18.00. W weekendy odbywają się atrakcje dla całych rodzin. Promenada zewnętrzna (wokół „bialej” kasy) będzie działać do 28 lipca, od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00. Z kolei w soboty i niedzielę godziny otwarcia to 12.00-22.00. Natomiast na promenadę wewnętrzną (wejście nr 1 – narożnik promenady, wokół kiosku nr 7) zapraszamy do 10 lipca, od godz. 14.00 do godz. 23.00. Wstęp wolny.