„Przedsiębiorą być” – bezpłatne warsztaty biznesowe dla przedsiębiorczych

13.06.2016

„Przedsiębiorcą być!” to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów
do prowadzenia biznesu.

Podczas warsztatów Wolontariusze warszawskiej Fundacji Twoja Inicjatywa prowadząc kilkugodzinne szkolenie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm oraz jej wpływ na rozliczane podatki a także na rodzaj prowadzonej księgowości.
Michał Marzec poprowadzi spotkanie i wyjaśni pojęcia ulg dla przedsiębiorców. Opowie czym są środki trwałe w firmie oraz udzielą informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.
Spotkanie poza dawką przydatnej wiedzy, stwarza okazję do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć.
A jeśli na działania brakuje nam funduszy – spotkanie jest idealnym miejscem pozyskania informacji na temat finansowania działalności (dotacje, kredyty, pożyczki).
 

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś
do rejestracji online: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/zabrze-przedsiebiorca-byc/
Można też wysłać zgłoszenie mailem na adres: zcrp@um.zabrze.pl lub zgłosić się telefonicznie: (32) 273-97-70 (ZCRP).
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku:
https://www.facebook.com/twojainicjatywa

Warsztaty organizuje: Fundacja Twoja Inicjatywa! i Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.
Warsztaty odbędą się 22 czerwca w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 3. Spotkanie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości – Twoja Inicjatywa.