"Kreatywne Zabrze – muzyka miasta" – wernisaż wystawy

08.06.2016

13 czerwca br., o godz. 17.00, w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu, odbędzie się wręczenie nagród połączone z wernisażem wystawy zdjęć zgłoszonych do VIII edycji Konkursu Fotograficznego „Kreatywne Zabrze – muzyka miasta”.

Podczas wernisażu poznamy laureatów, którzy zdaniem jury oceniającego wykonali najciekawsze zdjęcia. Jury w składzie: Katarzyna Flak, Arkadiusz Gola, Marcin Budziński, Dariusz Walerjański wybrało prace w dwóch kategoriach: do 18 lat oraz powyżej 18 lat. Na wystawę pokonkursową zakwalifikowało się 136 zdjęć.

Impreza objęta została honorowym patronatem prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik. Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie, Urząd Miejski w Zabrzu.
Wystawa potrwa do 31 sierpnia br. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znaleźć można na stronie www.mok.art.pl