Młodzi wspierają targowisko

07.06.2016

Uczniowie Zabrzańskiego Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego będą wspierać Targowisko Pod Ratuszem. Adepci kierunków technik organizacji reklamy i technik cyfrowych procesów graficznych będą wspierać przedsiębiorców z targowiska poprzez szkolenia z zakresu merchandisingu i innych możliwości reklamowania prowadzonych działalności.

Przedsięwzięcie powstało dzięki współpracy placówki edukacyjnej, Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Zabrzańskiej Agencji Realizacji Inwestycji sp. z o.o. Już 1 czerwca doszło do pierwszego spotkania wszystkich zainteresowanych, w trakcie którego uczniowie przedstawili prezentację wymieniającą zmiany i działania, które przedsiębiorcy mogą wprowadzić, by pozyskać nowych klientów.

Jakich efektów można się spodziewać? Zainteresowani liczą na zwiększenie obrotów i popularyzację zabrzańskiego targowiska. ZCRP projekt uwieczni materiałem zdjęciowym, który zaprezentuje wystrój boksów handlowych „przed” i „po”. Pierwsze spotkanie już w najbliższą środę (8 czerwca).