Dołącz do Areny Kibica!

23.05.2016

Spółka Stadion w Zabrzu zaprasza do współpracy. Kibicom futbolu nie trzeba tłumaczyć, co się będzie działo między 10 czerwca i 10 lipca. Nie wszyscy mogą jednak pojechać do Francji, aby na żywo kibicować biało-czerwonym podczas Mistrzostw Europu w piłce nożnej. Atmosferę i emocje towarzyszące tej imprezie będzie można poczuć także w Zabrzu.

Spółka Stadion planuje utworzenie Areny Kibica. Na promenadzie przy stadionie powstanie prawdziwe miasteczko dla fanów futbolu. Zostanie podzielone na trzy części: sekcję rekreacyjną, strefę gastronomiczną z telebimem oraz strefę partnerów. Organizatorzy zapraszają organizacje pozarządowe do włączenia się do akcji. Warto, ponieważ pojawi się możliwość nieodpłatnej prezentacji, promocji przedsięwzięć, ekspozycji materiałów oraz występów artystycznych i sportowych. To świetna forma, by zaistnieć w świadomości zabrzan czy przeprowadzić nabór członków.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z Piotrem Góździem: piotrgozdz@onet.pl, pgozdz@stadion-zabrze.pl, tel. 607 227 484 lub 518 148 275.