„Podwórko Nivea” dla Zabrza. Wygrajmy wspólnie plac zabaw

12.05.2016

Nivea po raz kolejny organizuje adresowany do spółdzielni mieszkaniowych i samorządów konkurs, w którym stawką jest wybudowanie nowoczesnego i estetycznego placu zabaw. O tym, które zgłoszenia zostaną wybrane, decydują internauci. Miasto Zabrze zgłosiło tym razem jedną lokalizację: ul. Modrzewiową 4 a. Każdy głos ma znaczenie i może zdecydować o tym, że właśnie w naszym mieście powstanie „Podwórko Nivea”.

Akcja „Podwórko Nivea” jest kolejną odsłoną programu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, którą firma prowadzi już od 15 lat. Projekt powstał z myślą o rodzicach, którzy pragną spędzać czas wolny ze swoimi dziećmi w przyjemnym otoczeniu. Podwórka będą wyjątkowym miejscem zabaw dla całej rodziny. Dzięki zastosowanym elementom będą odpowiadały na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywały do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku.

Dodatkowo, w rodzinnych miejscach zabaw drugiej edycji pojawią się nowe, pobudzające wyobraźnię sprzęty, takie jak: namioty linowe, dzięki którym maluchy będą mogły wspinać się niczym prawdziwi alpiniści, czy przeplatanka, wspomagająca rozwój małej motoryki.

Głosowanie na zgłoszone miejsca odbywa się za pośrednictwem specjalnie stworzonej platformy internetowej i potrwa do 30 czerwca br. Dodatkowo jest też możliwość oddawania głosów za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji mobilnej. Po zakończeniu głosowania, 40 lokalizacji z największą liczbą głosów, otrzyma „Podwórko Nivea Rodzinne Miejsce Zabaw”. Aby zagłosować na zabrzański plac zabaw należy kliknąć w link na stronie www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016, a następnie wybrać właściwą lokalizację.