Maturzyści! Dzisiaj startuje „Operacja Meta”

22.04.2016

Już dzisiaj, dokładnie o godz. 18:29:01, na pl. Teatralnym w Zabrzu wystartuje piąta edycja "Operacji Meta. Maturzyści przejmują Zabrze!” – imprezy organizowanej w naszym mieście z myślą o maturzystach.

Nie zabraknie licznych atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez organizatorów specjalnie dla tych, którzy tego dnia zakończą naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. Tradycyjnie w niebo zostanie wypuszczonych setki balonów w barwach Zabrza.
Od godz. 17.15 zebranych rozgrzewać będzie Studia Tańca i Ruchu AZYL, a zaraz po nim, o godz. 17.30 usłyszeć będzie można mocne rockowe brzmienia zespołu The Sudden Entrance.

Organizatorzy pozyskali wielu partnerów, którzy przygotowali dla maturzystów mnóstwo zniżek i promocji, z których będzie można skorzystać właśnie w tym dniu. Ale to nie wszystko, bo aż do końca czerwca młodzi mogą umilać sobie czas matur i oczekiwania na wyniki, korzystając ze specjalnej oferty części partnerów.

Każdy zabrzański maturzysta otrzyma specjalne karty pamiątkowe, które w połączeniu z pieczątką przybitą na pl. Teatralnym, otworzą im drogę do czerpania z imprezy pełnymi garściami. W trakcie piątkowej zabawy odwiedzi ich również Ekipa Imprezowa, która zadba o dobrą zabawę i obsypie metowymi koszulkami.

„Operacja META. Maturzyści przejmują Zabrze!” zbliża się wielkimi krokami. Maturzyści mają jeszcze zaledwie chwilę, by wspólnie z przyjaciółmi zaplanować ten dzień. Mogą też śledzić metowy profil pod adresem https://www.facebook.com/meta.zabrze

Zapraszamy do wydarzeń na portalu Facebook.com

https://www.facebook.com/events/1029762693758393/

https://www.facebook.com/events/485362611588362/