Sfotografują muzykę miasta

19.04.2016

Do 16 maja można nadsyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Kreatywne Zabrze”.

Trwa ósma edycja konkursu fotograficznego „Kreatywne Zabrze”. Jego nazwa nie jest przypadkowa. Uczestnicy konkursu muszą wykazać się nie tylko umiejętnościami warsztatowymi, ale także, a raczej przede wszystkim niebanalnym, twórczym i kreatywnym podejściem do fotografowanego obiektu, czyli Zabrza. Poprzednia edycja przebiegała pod hasłem „Światłem malowane”. Tematem tegorocznego konkursu jest „Muzyka miasta”. Tylko od uczestników zależy, jak zinterpretują to hasło i nadadzą mu formę artystyczną, fotograficznego wyrazu.

Konkurs organizują: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu oraz Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie, pod honorowym patronatem Małgorzaty Mańki-Szulik, prezydent Zabrza. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 roku życia oraz dla osób dorosłych. Opisane zdjęcia wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową można wysłać do zabrzańskiego MOK(ul. 3 Maja 91a, 41-800 Zabrze) do 16 maja.