Szkolne Prezentacje 2016 – Zabrzańskie Targi Edukacyjne już jutro!

05.04.2016

Już jutro 06.04.16r. o godzinie 9.00w Hali Sportowej MOSiR ( ul. Matejki 6) odbędą się XVIII Zabrzańskie Targi Edukacji „ SZKOLNE PREZENTACJE 2016 ”
Na Targach swoją ofertę przedstawią szkoły ponadgimnazjalne, szkoły wyższe i policealne, w tym szkoły dla dorosłych, PUP, PP-P, ZCRP, MOPR, KM Policji, WKU Gliwice.

Celem imprezy jest umożliwienie uczniom – zainteresowanym problemem wyboru dalszej ścieżki kariery
oraz ich rodzicom, zapoznania się w jednym miejscu i w tym samym czasie z jak najpełniejszą ofertą zabrzańskich publicznych szkół ponadgimnazjalnych, policealnych, w tym szkół dla dorosłych oraz szkół wyższych oraz stworzenie możliwości osobistego kontaktu z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości i przedstawicieli Pracodawców w celu zorientowania się w późniejszych szansach na rynku pracy.
Z kolei wystawcy (zabrzańskie publiczne szkoły ponadgimnazjalne, policealne, szkoły dla dorosłych oraz szkoły wyższe) będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia, oferowane kierunki i typy kształcenia, a także przedstawić w sposób bezpośredni zainteresowanym uczniom gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych informacje o życiu szkół, o ich specyfice i warunkach przyjmowania kandydatów.

Na XVIII „ Szkolne Prezentacje 2016 ” zapraszają:

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejski Ośrodek Sportu I Rekreacji w Zabrzu
Zabrzańska Izba Przemysłowo – Handlowa,
Centrum Edukacji w Zabrzu,
Zespołu Szkół Nr 3 Im. Rtm. Witolda Pileckiego w Zabrzu

Zabrzańskie Targi Edukacji XVIII „ Szkolne Prezentacje 2016 ” odbywają się pod honorowym patronatem
Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w jutrzejszych Targach „ Szkolne Prezentacje’ 2016!