Przesłuchania do 62. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka

23.03.2016

1 kwietnia rozpoczną się przesłuchania konkursowe 62. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka. W tym roku zgłosiło się 1100 uczestników w trzech kategoriach: Dzień Teatru, Dzień Tańca i Dzień Muzyki.

Przesłuchania odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. 3 Maja oraz w Dzielnicowym Domu Kultury w Pawłowie. Uczestnicy będą oceniani przez profesjonalnych jurorów, m.in.: Adama Pastucha, dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach oraz Małgorzatę Mazur, zastępcę dyrektora katowickiego ROK.

Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do uczestnictwa w przesłuchaniach muzycznych i teatralnych, których harmonogram można znaleźć w załączniku. Wstęp wolny.

Koncert Galowy odbędzie się 25 kwietnia w Teatrze Nowym w Zabrzu: o godz. 10.00 Gala Teatrów , natomiast o godz. 17.00 Koncert Galowy Dnia Muzyki i Tańca.