Zabrze na targach ITB w Berlinie

10.03.2016

Zabrze promuje się na jubileuszowych, 50. międzynarodowych targach ITB w Berlinie. To największe targi turystyczne i jedno z najważniejszych wydarzeń dla przedstawicieli z branży oraz duża atrakcja dla tysięcy zwiedzających.

Zabrze wystawia się na targach od dziewięciu lat. W tym roku nasze stoisko jest częścią regionalnego, śląskiego, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wczoraj odwiedzili je m.in. minister sportu i turystyki Witold Bańka oraz prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Targi ITB obejmują wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami. Poszczególne kraje i regiony prezentują swą ofertę turystyczną. W targach biorą też udział międzynarodowe związki turystyczne, biura podróży, firmy przewozowe czy hotelarskie, a także firmy ubezpieczeniowe, wydawnictwa, czy producenci oprogramowania dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

Spotkaniu towarzyszą także liczne konferencje, webinaria, warsztaty, pokazy i występy organizowane przez wystawców.