Spot reklamujący Zabrze w Ekstraklasie

12.02.2016

Dzięki ścisłej współpracy z każdym z miast, gdzie rozgrywane są mecze Ekstraklasy, firma Ekstraklasa Live Park, czyli producent sygnału telewizyjnego, przygotowała dedykowane spoty promocyjne.

Zabrze to z pewnością jeden z symboli regionu i jedno z najbardziej utytułowanych piłkarsko miast w Polsce. Górnik wywalczył dla Zabrza 14 tytułów mistrzowskich.Dziś, oprócz nowoczesnej Areny Zabrze, zobaczyć tu można m.in. Zabytkową Kopalnię Guido, kopalnię „Makoszowy” czy Szyb „Maciej”.

W najnowszej serii promocyjnych klipów pokazano związek między klubami piłkarskimi i ich miastami. Specjalnie dedykowane spoty będą wyświetlane przed meczami Ekstraklasy w telewizji, w mediach społecznościowych, a także w tramwajach, autobusach i na bilboardach.

Link do spotu reklamującego Zabrze w Ekstraklasie:

www.youtube.com/watch