Targowisko Miejskie "Pod Ratuszem" zaprasza

15.12.2015

Zmodernizowane targowisko w centrum Zabrza od dwóch miesięcy zaprasza do robienia zakupów w komfortowych warunkach. Nowoczesna infrastruktura, szeroka gama produktów i położenie przy głównych ciągach komunikacyjnych, to gwarancja szybkich i udanych zakupów.

Targowisko przy ul. Boboli, które nosi teraz nazwę „Pod Ratuszem”, zmieniło się w ciągu ostatnich miesięcy nie do poznania. Jego nowe oblicze stanowi godną wizytówkę Zabrza. W samym centrum miasta powstała nowoczesna przestrzeń handlowa, przyjazna dla osób niepełnosprawnych, 150 punktów handlowych rozmieszczono w 18 pawilonach. Przygotowano też parking, a teren został uporządkowany i objęty monitoringiem. Dla wygody klientów powstały też nowe wewnętrzne drogi dojazdowe i chodniki. Nowego blasku nabrała również strefa wokół inwestycji – tereny zielone zostały uporządkowane i zrekultywowane.

Kupcy zapraszają na zakupy w dni powszednie od godz. 8.00 do godz. 17.00, a w soboty w godz. 8.00-14.00. Targowisko będzie również otwarte w najbliższą niedzielę – 20 grudnia.

Szeroka gama produktów, którą oferują kupcy, przyciąga klientów z całego Zabrza, a także okolicznych miejscowości. Na targowisku kupić można m.in. pieczywo, warzywa i owoce, świeże ryby, jaja oraz mięso i wędliny, jak również słodycze i świąteczne wypieki. Dostępny jest także szeroki asortyment przemysłowy: odzież damska , męska i dziecięca, obuwie, galanteria skórzana, chemia gospodarcza, artykuły gospodarstwa domowego, drobne upominki, perfumy i in. Dodatkowym atutem targowiska jest nowo otwarty punkt gastronomiczny.

Zarządcą Targowiska Miejskiego „Pod Ratuszem” jest Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp. z o.o., która dysponuje jeszcze wolnymi powierzchniami handlowymi o profilu spożywczym i przemysłowym. Zapraszamy do kontaktu: zari@zari.com.pl, tel.: 504 742 524.