V Integracyjna Mini Spartakiada Mikołajkowa

11.12.2015

10 grudnia, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych nr 41, spotkały się dzieci z zabrzańskich przedszkoli kształcenia specjalnego i integracyjnego na V Integracyjnej Mini Spartakiadzie Mikołajkowej organizowanej wspólnie przez Stowarzyszenie KONTAKT Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Zespół Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu.

Podczas imprezy nie zabrakło zabaw sportowych, plastycznych, wspólnych tańców oraz poczęstunku. Spartakiadę odwiedził Jorguś – maskotka Górnika Zabrze . Razem z dziećmi bawił się również Renifer. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać zmagania sportowe uczestników.

W imprezie wzięło udział 100 dzieci. Punktem kulminacyjnym wspólnej zabawy było spotkanie z Mikołajem i oczywiście wręczenie prezentów. Każdy został obdarowany, zarówno dzieci jak i placówki.

V Integracyjna Mini Spartakiada Mikołajkowa zrealizowana została w ramach zadania publicznego „Sport to zdrowie i radość” dofinansowanego ze środków Miasta Zabrze. Nagrody dla placówek ufundował Urząd Miejski w Zabrzu.

Galeria zdjęć dostepna jest na stronie: www.facebook.com/kontakt.zabrze