Misja gospodarcza do Czech – ZMIANA TERMINU SPOTKANIA INFORMACYJNEGO!

18.11.2015

W związku z dużym zainteresowaniem naszą Misją i koniecznością umożliwienia dobrego przygotowania się wszystkim uczestnikom, termin spotkania informacyjnego został przeniesiony na 25.11.2015.(środa), na godzinę 13.00.

W celu zapewnienia dobrego i precyzyjnego kontaktu z gospodarzami prosimy o przygotowanie materiałów promocyjnych (ulotki, wizytówki) w języku czeskim.

Spotkanie odbędzie się w naszej siedzibie (ZCRP) przy ul. Powstańców Śl. 3 w Zabrzu. Przypominamy, że misja ukierunkowana jest głównie na branżę maszynową.

Przedsiębiorcy, którzy już współpracują z kontrahentami z Czech są bardzo mile widziani na spotkaniu.
Jest możliwość dołączenia do Misji przedsiębiorców z innych miast naszego regionu.

Przypominamy, że wyjazd Misji do Ostrawy jest zaplanowany na 10 grudnia 2015.
Kontakt tel.-> 32 273 97 76