Zabrzański Biznesplan 2015 na finiszu

13.11.2015

Dobiega końca kolejna edycja konkursu na najlepszy biznesplan. Zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze tylko do 30 listopada br.

Zabrzański Biznesplan to konkurs mający pobudzić aktywność gospodarczą w naszym mieście. Mogą w nim wziąć udział osoby prywatne i mikroprzedsiębiorcy. Wystarczy dobry pomysł na biznes. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Informacje na temat konkursu oraz sposobu zgłoszenia i regulaminu są dostępne pod adresem: http://www.um.zabrze.pl/mieszkancy/aktualnosci/trwa-konkurs-zabrzanski-biznesplan

Konkurs został zorganizowany z inicjatywy prezydent miasta – Małgorzaty Mańki-Szulik. Jego realizacją zajmuje się Urząd Miejski w zabrzu oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Konkurs przebiega w trzech etapach, a laureatów poznamy na początku grudnia.

W poprzedniej edycji laureaci otrzymali nagrody o wartości około 150 tys. zł. Wśród nich była zarówno gotówka, jak i lokale na prowadzenie działalności gospodarczej, programy komputerowe, promocja medialna, sesje coachingowe, kursy językowe, obsługa prawna i językowa, gotowe strony internetowe, urządzenia biurowe, bonusy edukacyjne, wypoczynkowe i wiele innych.

Przypominamy, że konkurs ma zasięg europejski. Wspierają go nie tylko władze miasta, ale i organizacje otoczenia biznesu oraz firmy z całej Polski. Dzięki ich pomocy znaczenie konkursu stale rośnie, a wsparcie laureatów w ich działalności biznesowej jest coraz większe. Ich osobisty sukces niesie określone korzyści także dla przedsiębiorczości w mieście, regionie i kraju.