Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

05.11.2015

Zapraszamy na „Tydzień Przedsiębiorcy”, organizowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w terminie od 23 do 27 listopada 2015 r. Klienci ZUS będą mogli zasięgnąć specjalistycznych porad z zakresu ubezpieczeń społecznych, porad innych instytucji, np. urzędów skarbowych oraz wziąć udział w seminariach tematycznych, które odbędą się w terenowych jednostkach ZUS.

Tegoroczna edycja „tygodnia przedsiębiorcy” odbędzie się pod hasłem „ZUS dla biznesu”. Akcja jest skierowana zarówno do obecnych przedsiębiorców, jak i do osób dopiero planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Na nowych i przyszłych przedsiębiorców czekają najważniejsze informacje na temat prowadzenia własnego biznesu, natomiast dla obecnych płatników przygotowaliśmy porady związane z prawidłowym przekazywaniem dokumentów ubezpieczeniowych. Wykazywane w nich dane mają wpływ na rozliczanie kont płatników składek w ZUS. w ramach „tygodnia przedsiębiorcy” w oddziałach ZUS w całej Polsce będą także organizowane seminaria związane z rozliczaniem i wypłatą świadczeń przez płatników składek oraz przez ZUS.
Kalendarium szkoleń jakie będą przeprowadzone przez zabrzański i inne oddziały ZUS jest dostępne na stronie -> http://wanditoast.appspot.com/zus.pl/default.asp…

Szczegółowe informacje dotyczące „Tygodnia Przedsiębiorcy” będą dostępne na stronie -> http://www.zus.pl/, oraz w terenowych placówkach ZUS.