Kryształ Przetargów Publicznych dla Zabrza

15.10.2015

Urząd Miejski w Zabrzu otrzymał wyróżnienie Kryształ Przetargów Publicznych za działania na rzez ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

Doceniona została realizacja zadań wchodzących w skład projektu "Rekultywacja terenów w rejonie rzeki Bytomki na obszarze Gminy Zabrze". Kryształy Przetargów Publicznych to prestiżowe nagrody, których celem jest promocja i upowszechnianie stosowania najlepszych zasad i praktyk w dziedzinie zamówień publicznych. Kryształy otrzymują zamawiający, którzy przeprowadzają postępowania w sposób przejrzysty i nienaruszający zasad uczciwej konkurencji, doprowadzając do wyboru najkorzystniejszej oferty.
Kryształami nagradzani są również wykonawcy, którzy realizują inwestycje w zgodzie z najwyższymi standardami i poszanowaniem dla publicznych pieniędzy.