Razem dla gospodarki

12.10.2015

Od 12 do 14 października br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbywać się będzie V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Hasło tegorocznego Kongresu brzmi: "Nauka-Biznes-Samorząd. Razem dla gospodarki".

 

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik bierze udział w sesji inaugurującej. Miasto Zabrze jest samorządowym partnerem głównym wydarzenia.

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami, dyskutować będą najważniejsze osoby w państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Więcej informacji na stronie Kongresu